Partneři

…dnes přišla ta chvíle, kdy cíle už není, kdy do vody házím klíč, kdy těžké brány, jsou pozotvírány a pryč…
Partneři
Partnerem se rozumí nadšenec, který chce finančně podpořit šíření mé hudby, ale  formy podpory se mohou různit.
Bez lidí, kteří mě obklopují a podporují, by se mi muzika dělala špatně.
Za partnera pokládám i každé publikum vracející mi zpětnou vazbu. Ta, ať je jakákoli, je pro mě velkým přínosem.
Za tři roky jsem na své cestě potkala spoustu přátel. Dlouho mě doprovázel hudební partner a dobrý přítel kontrabasista Petr Ivan. Přes rok jsem spolupracovala
s výborným harfistou Kamilem Kaiserem.  Při natáčení mě velmi pomáhá kytarista Petr Vokurka. O krásné fotografie, tisk i propagaci se stará Matyáš Gál.
Partnerem se rozumí nadšenec, který chce finančně podpořit šíření mé hudby, ale formy podpory se mohou různit. Bez lidí, kteří mě obklopují a podporují, by se mi muzika dělala špatně. Za partnera pokládám i každé publikum vracející mi zpětnou vazbu. Ta, ať je jakákoli, je pro mě velkým přínosem. Za tři roky jsem na své cestě potkala spoustu přátel. Dlouho mě doprovázel hudební partner a dobrý přítel kontrabasista Petr Ivan. Přes rok jsem spolupracovala s výborným harfistou Kamilem Kaiserem. Při natáčení mě velmi pomáhá kytarista Petr Vokurka. O krásné fotografie, tisk i propagaci se stará Matyáš Gál.
Studio, ve kterém točím druhou desku. Skvěle vybavené, profesionální, ale zároveň s domácí atmosférou a individuálním přístupem.
Více >
Sponzor těchto webových stránek. Ing. Pavel Čapek a jeho tým, mi rozšířili obzory v oblasti propagace a PR. Velký dík za ně.
Více >
Zkušený fotograf hudebníků, kapel, ale i krajin, vlaků a žen. Kamarád, tichý, báječný člověk s nevšedním pohledem na Svět.
Více >
Kaya
Koncerty
Alba
Kontakt
fbyoutube
Ochrana osobních údajů
© 2017 Kaya  All Rights Reserved, Developed by 5Q